Sevgililer Günü'nde, aşkınız ülke sınırlarını aşsın

Sevgililer Günü'nde aşkını ülkenin sınırları dışına taşımak isteyenler, bu haber sizler için! Atlanta, Austin, Boston, Los Angeles, Londra ve New York'tan en romantik öneriler karşınızda..

Diğer Haberler

Sevgililer Günü'nde, aşkınız ülke sınırlarını aşsın Atlanta'dan sevgiler..

4th & Swift
621 North Avenue Northeast, Atlanta, Georgia | 678-904-0160

Şef Jay Swift'in romantik planlanan gecceler için önerilen en özel mekanlarından biri.. Mevsime uygun revize edilen mönüsü ve geniş kavı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ferah ve rahat atmosferiyle bu unutulmaz deneyimi yaşamak isteyenlere Atlanta'yı öneriyoruz.. Sevgililer Günü için özel hazırladıkları mönü, henüz bir sır gibi saklanıyor; ama deniz ürünlerinin en romantik halini bulabileceğiniz bir masa olacağa benziyor. Sevgililer günü mönüsü beş kalem olarak belirleyen 4th & Swift,kişi başı $85.


Austin: Fark yaratın!

Lenoir Restaurant
1807 South 1st Street, Austin, Texas | 512-215-9778

Akdeniz, Hint ve Fransa mutfaklarından örnekler bulabileceğiniz restoranın dekorasyonu fark yaratıyor. Vintage tarzda işlemeli perdeleri ve aynı tarzdaki barı ile dikkat çekiyor. Sevgililer gününde dört kalem mönüsü ile karşımıza çıkan Lenoir Restaurant kişi başı $65.


Boston'da romantik anlar..

Lumière
1293 Washington St, Newton, Massachusetts | 617-244-9199

Michael Leviton'un Fransız mutfağının hakkını verdiği, çok şık bir mekan. Kendini sürekli yenileyen mönüsü ile trendleri yakalama konusunda üstüne yok! Sevgililer mönüsü için bu romantik mekanın masasını kabuklu deniz ürünlerinden oluşan yahniler ve kızarmış ördekler süslüyor. Üç kalem mönü, kişi başı $85.


American Boy: LA

The Bazaar by José Andrés
465 S La Cienega Blvd, Los Angeles, California | 310-246-5555

Beverly Hills'de José Andrés'nin lezzet mucizesi ile tanışın.. Romantik ambiyansında Sevgililer günü için özel hazırlanan Bonfile Sandviçleri yemeğinize renk katacak. Aynı zamanda pastanesinde sevgililer için özel hazırlanan tatlılardan da deneyebilirsiniz. Kişi başı $250.


Londra'da bir pencere

Galvin at Windows
22 Park Lane, London, England | 020-7208-4021

Chris Galvin ve ekibinin ortaya çıkardığı harika "New French" mutfağı, şık dekorasyon ve 360 derece, ihtişamlı gri Londra manzarası ile Galvin at Windows! Sevgililer günü mönüsünden en dikkat çekici parçalar kaz ciğeri ve kızarmış geyik eti.


New York, New York..

The River Café
1 Water Street, New York, New York | 718-522-5200

New York'un ikonik restoranı haline gelen The River Café, heyecanla Sevgililer Günü'nü bekliyor. Unutulmaz deneyimin en romantik halini yaşamak istiyorsanız kesinlikle aklınızda bulunsun, kişi başı $195.


Sedef Türker

Bunlarda ilginizi çekebilir: