SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE NELER Mİ YAPMALI?

Sevgililer Günü'nde neler yapmalı neler yapmamalı?

Magazin

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE NELER Mİ YAPMALI? Seksi iç çamaşırları alın! Kendinize o vitrinde beğendiğiniz iç çamaşırını bir an evvel satın alın. Ve Sevgililer Günü geccesinde en seksi kokunuzu sürerek sevgilinizi baştan çıkarın! Bu aşk gününde sınır yok!

Unutmayın o bugünde bir erkek! Sevgiliniz romantik bir erkek olabilir ya da olmayabilir... Bugünün ambiansında ondan sizin kadar romantik olmasını beklememeniz ilişkinizin gidişatını değiştirecek bir krizi önleyebilir. Yine de olağan sevgi gösterileri beklemek tabii ki hakkınız. Sevgilinizden isteyiniz!

Gecceyi kız arkadaşlarınızla geçirmek! Yalnızsanız ya da sevgiliniz varsa bile o günün keşmekeşinde kız arkadaşlarınızla gideceğiniz bir yemek ardından sinemanın keyfine inanamazsınız!

Bugün onu üzmeyin! Olur mu? Bugün sevgilinize iyi davranın. Onu tüm kötü özelliklerinden dolayı eleştirebileceğiniz 364 gün daha var...

Seni seviyorum mu! Çok klasik! Bu aşkın en orjinal yanı siz olun ve o gün ona aşkınızı en orjinal biçimde anlatın! Durun! Bir not kağıdına yazılan şiir 1300’lü yıllarda kaldı... Size önerimiz geçici de olsa adını bu özel gün için dövme yaptırabilirsiniz.

Kalpli kıyafetlerinizi n’olur giymeyin! Kalpli kıyafetlerinize neredeyse kalpli aksesuarlarınız da dahil... Mevsim itibariyle çiçek desenlerinden ve çiçekli aksesuarlardan da uzak durmanızın beraberinde biz romantizmi simgeleyen inciyi beğenerek öneririz.

İkiniz sağlık için birarada olun! Bugünü bir kan merkezine giderek ve ihtiyacı olan bir kişinin belki de hayatını kurtaracak olan kan bağışı yaparak geçirmek eminiz sizin için de en kalpten birlikteliklerdendir.

Kendi sevgililer gününüzü yaratın! 14 Şubat... Evet... Kutlamaları sevenler için güzel bir tarih ama bizim önerimiz aşkınıza ayıracağınız bir haftasonu tatilini kutlama ilan ederek diğer aşıkları kıskandırmanız.

Randevularınızı almayı sakın unutmayın! Kuaför randevunuz ya da yemek rezervasyonunuz.... Erkenden kuru temizlemeciden alınacak elbiseniz... Ya da aylar öncesinden kiralamayı planladığınız filmi almak için kısa bi yol... Programlı olmak size zaman kazandıracaktır.

Eski sevgiliyi aramak mı? En yakın kız arkadaşınız sabahtan beri akşam ne giyeceği ve saçı konusunda konuşup duruyor... Bir romantizm bir telaş... Evet, onu kıskanabilirsiniz. Hatta bütün sevgililere kıskanan gözlerle bakabilirsiniz ama durun... Sakın eski erkek arkadaşlarınızı aramaya kalmayın. İnanın bugün onu istemiyorsanız 15 Şubat’ta da tüm kapılar ona kapalı olacak...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: