SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL İLİŞKİ ANALİZİNİZ!

2012 yılında aşk hayatınız nasıl ilerleyecek? İşte Sevgililer Günü'ne özel astrolojik ilişki değerlendirmeniz...

Magazin

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL İLİŞKİ ANALİZİNİZ! Koç

Özgürlük arayışında olan Koçlar bu sene ilişkilerini gözden geçirecekler. Kendisini yenilemeyi başaranlar ilişkilerini de yenileyebilecekler.

Boğa

Bu sene fırsatları kullanmayı başaracak olan Boğalar, yılın ikinci yarısında son derece romantik aşklar yaşayabilir ve ilişkilerini sürpriz bir biçimde geliştirebilirler.

İkizler

Bu sene sosyal hayatları hareketlenecek İkizler burçları, değişim rüzgârlarını kuvvetli bir şekilde hissedecekler. Girecekleri yeni çevreler yeni aşklar edinmelerini sağlayabilir.

Yengeç

Aşk potansiyeli yükselen Yengeçler bu sene, ilişkilerini sorgularken geçmişte yaşanan güzel olayları da hatırlayabilir ve böylece ilişkilerini tazeleyebilirler.

Aslan

Aslan'lar bu sene çıkacakları seyahatlerde çok etkileyici kişilerle karşılaşabilir ve sürpriz bir aşkın içinde kendilerini bulabilirler.

Başak

Bu sene, hayal güçleri tetiklenen Başaklar, olaylar karşısında yaratıcı potansiyellerini uyandırabilecekleri gibi, bütün endişelerini de açığa çıkarıp ilişkilerini zora sokabilirler.

Terazi

Bu sene Teraziler aradığı aşkı bulacak ve mutluluğu doyasıya tadacak.

Akrep

Bu sene içselleşen, Akreplerin, değişen arzularına hitap eden etkileyici kişilerle sürpriz aşklar yaşama ihtimalleri var.

Yay

Bu sene sürpriz aşklar yaşama potansiyelleri yüksek olan Yaylar, ilişkilerini ciddi boyutlara taşıyabilir ve beklenmedik yenilikler yapabilirler.

Oğlak

Yenilenmek ve güç arzusunun etkisi altında bulunan Oğlaklar, ilişkilerini çok başka boyutlara taşırken, karamsar ve kararsız olanların ilişkileri bitebilir.

Kova

Bu sene yerlerinde duramayan Kovalar, yakın çevrelerinde bulunan kişilerden etkilenebilir ve kendilerini sıra dışı bir aşkın içinde bulabilirler.

Balık

Bu sene hayal güçleri yükselen Balıklar, son derece romantik ve çekici kişilerle karşılaşabilir sonunda ideallerindeki aşkı bulabilirler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: