SEVGİLİLİĞİ ALBÜM BİTENE KADARMIŞ!

Müzisyen İsmail Tunçbilek ile sevgilisi Ece Gürsel'in aşkı, albüm engeline takıldı! Ünlü manken albüm bitince sevgilisinden ayrılmak istedi. İsmail Tunçbilek de albümü çıkarmıyor

Magazin

SEVGİLİLİĞİ ALBÜM BİTENE KADARMIŞ! Manken Ece Gürsel uğruna beş yıllık evliliğini bitiren müzisyen İsmail Tunçbilek, ilişkilerini gözlerden uzak yaşıyor. Gürsel ile olan birlikteliğini her fırsatta inkar eden ancak birlikte yaşayan Tunçbilek, boşanmış olmasına rağmen el ele görüntü vermemeye çalışıyor. Ancak ikilinin ilişkisi şimdilerde çıkmaza girdi... Tanınmış müzisyen ile uzun zamandır albüm hazırlıkları içinde olan ve bir yılı aşkın süredir stüdyoda çalışan Gürsel, geçtiğimiz günlerde albümünü bitirdi. Albüm biter bitmez de Tunçbilek'e ayrılmak istediğini söyleyen Gürsel, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. İddialara göre albüm sırasında sevgilisinin yanından ayrılmayan ünlü manken, albüm çıkarma günü geldiğinde, sevgilisine ayrılmak istediğini belirtti. Sevgilisinin bu hareketlerine sinirlenen Tunçbilek de Gürsel'in albümünü çıkarmaktan vazgeçti. Albüm hayalleri şimdilik suya düşen Gürsel, çark etti ama ne yaptıysa da Tunçbilek'in gönlünü almayı başaramadı. Arkadaşlarının barıştırmak için devreye girmesine rağmen Tunçbilek'in halen kızgın olduğu söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: