'SEVGİLİM NİKAH İÇİN SÜNNET OLDU!'

Özay, 23 Nisan'da evleneceği İtalyan sevgilisinin, babasının nikâha izin vermesi için üç hafta önce sünnet olduğunu iddia etti..

Magazin

'SEVGİLİM NİKAH İÇİN SÜNNET OLDU!' Manken Tuğba Özay, herkesten sakladığı İtalyan sevgilisi Mario ile evlilik hazırlıkları yapıyor. Bir yıldır aşk yaşadığı sevgilisiyle 23 Nisan'da nikâh masasına oturacağını söyleyen Özay, İstanbul'daki düğün için çalışmalara başladı. Önceki gün bir alışveriş merkezinde söyleşiye katılan Özay, anne ve babasının evliliğine karşı çıktığını açıkladı. Tek çocuk olduğu için babası İlhan Özay'ın yurtdışında yaşamasını istemediği, bu yüzden evliliğine onay vermediğini söyledi. Ünlü manken 'Sevgilim önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelip ailemle görüşecek ve ikna etmeye çalışacak' dedi.

SÜNNETLİ AMA KATOLİK!
Özay, düğün günü yaklaştıkça insanların kendisine 'Sevgiliniz sünnet oldu mu' sorusunu çok sık sorduğunu belirterek 'Biz o işi İtalya'da hallettik' yanıtını verdi. Sevgilisinin üç hafta önce İtalya'da sünnet olduğunu söyleyen Tuğba Özay, 'Mario'nun din değiştirmesi gibi bir durumun söz konusu olmayacağını' belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: