SEVGİLİMİ KISKANIYORLAR

Sadettin Saran'la çok mutlu günler yaşayan Avşar, kıskanıldığını insanların çatladıklarını söyledi.

Magazin

SEVGİLİMİ KISKANIYORLAR   Hülya Avşar, radyodaki canlı yayınını magazin muhabirleriyle birlikte sundu. Magazin muhabirlerinin sorularını canlı olarak cevaplandıran Hülya Avşar, ilginç açıklamalar yaptı. Sadettin Saran'la çok mutlu günler yaşayan Avşar, kıskanıldığını belirterek, hatta insanların çatladıklarını söyledi.

Çocuk evliliği kurtarmaz

Kadın-erkek ilişkileri üzerine konuşan Hülya Avşar, 'Çocuk doğurmak evliliği düzelmez ancak ilerki yıllarda belki çocuktan dolayı boşanmanın eşğinden dönülebilinir. Ama çocuk doğana kadarki; dönem ilişkiler arasındaki tehlikeli dönemdir. Hamilelik, lohusalık doğduktan sonraki dönem aslında bir nevi koparan dönemdir o dönemin atlatırsan çok başarılısındır. Onun dışında paranın menfaat dışında bir sevgi kurabilirseniz evlenmelisiniz' diye konuşan Avşar, evlenirken edilen yeminlerin ileriki yıllarda unutularak sadık kalınmadığını söyleyerek, 'Tıpkı milletvekillerimiz gibi edilen yeminler unutuluyor. Herkes koltuk sahibi olduğunda bu yemini unutuyor. Evlilikte de unutuyoruz. Ve yemine uymayanı da Allah cezalandırıyor ve evliliğin bereketi kaçıyor' diye konuştu.

Erkek hem ateşli kadın hem hanımefendi ister

Hülya Avşar'a gazeteciler 'Erkekler hanımefendi mi? Ateşli kadın mı ister? sorusu üzerine güzel sanatçı, 'İkisininde bir arada olmasını ister. Bir kadın dışarda hiçbir şeyden habersiz masum gibi görünmeli, ama iki kişi dört duvar arasında herşey farklı olmalı' dedi. Kadının dinlemeyi bilmesi gerektiğini antalan Hülya Avşar, 'Sinirlerin gerildiği anda değilde geçtikten sonra çocuğuna davrandığın gibi kibarca izah etmeli. Kadının cazibesi en çok burdan geliyor. Bu tarz kadınlar çekici gelir erkeklere. Kısa ve öz konuşan insanları severim' diye konuştu.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: