Sevgilinizden saklamanız gereken 5 sır!

Partnerinize her şeyi anlatmanız ilişkinizi zedeleyebilir.

Kadın

Sevgilinizden saklamanız gereken 5 sır! Sevgiliniz ile elbette aranızda yalanlar olmasın fakat sizin hayatınızla ilgili her şeyi bilmek zorunda değil. Sevgilinize söylenmemesi gerekenleri söylerseniz ilişkinizde dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Bu şüphesiz ki ilişkinizi sağlıksız hale getirecektir.

İşte partnerinizden saklamanız gereken 5 sır!

Ondan öncesini bilmek zorunda değil!

Partneriniz elbette ki ondan önce bir geçmişiniz olduğunu biliyor. Sevgiliniz eski ilişkileriniz hakkında soru sorsa bile kendisinin ne kadar özel olduğunu duymayı beklediği içindir.

Geçmişinizle ilgili yalan cevaplar vermek yerine susmayı tercih edin! Eğer çok üstünüze gelirse yatakta düşündüğünüz tek erkeğin o olduğunu söyleyin.

Sizin paranız sizin sorumluluğunuz!

Partnerinizle ortak bir hesabınız yoksa, paranızı nereye harcadığınızı anlatmak zorunda değilsiniz. Erkeklerin gereksiz alış veriş olarak gördükleri ayakkabı, elbise almanızdan rahatsız olabilirler. Kadınlar ise erkeklerin aldığı bilgisayar ve playstation oyunları, gereksiz araba aksesuarlarını vb. bir çok şeyi gereksiz görebilirler.

Aile yasaklı bölge!

Onu ailesinden uzaklaştırmaya çalışmanız ilişkinize zarar verecektir. Aile ve ilişki açısından bir tercih yapılırsa bunun sonucu aile olacaktır. He istisna yaşanmaz mı? Yaşanabilir! Fakat emin ol ilişkiniz sağlamlaşmayacaktır. Unutmayın ailesini bırakabilen biri sizi bir gün her türlü bırakır.

Masum flörtler!

Erkek arkadaşınızı seviyor olmanız, ondan önceki eski flörtlerinizi konuşabileceğiniz anlamına gelmez. Flört etmek aşırıya kaçılmadığında oldukça sağlıklı bir şeydir. Hâlâ erkeklerin ilgisini çekiyor olmak konusunda övünmek size zararsız görünebilir. Özellikle de erkek arkadaşınızın size bağlılığından eminseniz... Bunları onunla konuşmayın. Başka erkekler tarafından beğenilmenin keyfini tek başınıza çıkarın.

Aldığı hediye hakkında gerçek düşüncenizi asla söylemeyin!

Eğer sevgilinizin aldığı hediyeyi beğenmiyorsanız bunu eleştirmek yerine hediyenin iyi bir yönünü görmeye çalışın. Ne tarz hediyelerden hpşlandığınızı sohbetleriniz sırasında incelikle belirtmeyi de ihmal etmeyin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: