SEVGİLİSİ DEĞİL HAYRANIYMIŞ

GÜZEL BİR BAYANLA GECCE KULÜBÜNDE EĞLENİRKEN GÖRÜNTÜLENEN DAVİD BECKHAM'DAN AÇIKLAMA GELDİ.

Magazin

SEVGİLİSİ DEĞİL HAYRANIYMIŞ The Sun gazetesi, ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ı bütün gecce boyunca bir bayanla eğlenirken çekilmiş resimlerini yayınladı. 'Los Angeles Galaxy' takımının oyuncusu David, Güney Kore seyahati süresince Seoul şehrinin en lüks gece kulübü olan 'Circle Club'ta eğlendi. Güney Kore'nin starı ilan edilen David özellikle bayan hayranları tarafından bir saniye bile rahat bırakılmadı. Hatta sarışın bir bayan, Victoria'nın yokluğundan faydalanarak David'i yakın markaja alıp bütün gece boyunca yanından ayrılmadı. Fakat bu kaçamakla ilgili çok kısa sürede Beckham çiftinden açıklamalar geldi.

Görgü tanığının gecceyle ilgili verdiği ifade de ise: 'David önce bir grup genç kızla sohbet etmeye başladı. Sonra içlerinden siyah elbiseli olan elini David'in boynuna attı. Halinden, bunun hayalini uzun süreden beri kurduğu belliydi. İşte The Sun gazetesinde yayınlanan resim ise o esnada çekildi' dedi. Çiftin basın danışmanları ise konuyla ilgili: 'David'i öpmek isteyen ve onunla resim çektirmek isteyen bir sürü insan var. David nereye gitse bu hep onun başına geliyor. Sonucunda David ünlü ve hayranlarının olması çok normal, o yüzden bu konuyla ilgili söylenecek fazla birşey yok' açıklamasında bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: