SEVGİLİSİ HAYAT KADINI ÇIKTI

İNGİLTERE’DE NEWS OF THE WORLD GAZETESİ, PORTEKİZLİ FUTBOLCU RONALDO’NUN SEVGİLİSİ FERNANDA’NIN GECCELİĞİ 4 BİN DOLARA SEKS YAPTIĞINI ORTAYA ÇIKARDI..

Magazin

SEVGİLİSİ HAYAT KADINI ÇIKTI İngiltere’de daha önce yaptığı “zarflama” haberlerle ülkenin iki numaralı süpermodeli Sophie Anderton’ın geceliği 20 bin dolara seks yaptığını ortaya çıkaran tabloid gazetesi News of The World’ün tuzağına bu kez ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi takıldı. Kendisini zengin bir işadamı olarak tanıtan gazetenin muhabiri, yıldız oyuncunun 26 yaşındaki Brezilyalı sevgilisi Fernanda ile gecceliği 4 bin dolara seks yapmak için anlaştı.

Fernanda’ya escort kız ayarlayan bir kadın aracılığıyla ulaşan muhabir, Brezilyalı modelle önce evinde buluştu. Bir işi çıktığını söyleyerek evden ayrılan muhabir bir hafta sonra Fernanda’ya tekrar ulaştı ve gecceliği 4 bin dolara bir otelde buluşmak için sözleşti. Anlaşmaya göre, Fernanda bir arkadaşını daha otele getirecek, birlikte striptiz, lezbiyen şovlar ve grup seks yapacaklardı. Otele Anna adlı bir Çek arkadaşıyla gelen Fernanda, muhabire iki gramlık paketler halinde kokain de ikram etti. Muhabir odada tüm olanları gizli kamerayla kaydetti. Fotoğraflar gazetede “Ronaldo’nun sevgilisi gecceliği 4 bin dolara fuhuş yapan bir fahişeymiş” başlığıyla yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: