Sevgilisini 'takip etmeyi' bıraktı

Miley Cyrus, nişanlısı Liam Hemsworth’ü Twitter’da takip ettiği kişilerden çıkararak ayrılık dedikodularını tekrar başlattı.

Dünya Magazin

Sevgilisini 'takip etmeyi' bıraktı Miley Cyrus’un MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki kışkırtıcı performansının ardından nişanlısı Liam Hemsworth’la ayrıldıkları sıkça öne sürülüyor. Cyrus katıldığı davetlere nişan yüzüğüyle katılmaya devam etse de, ünlü şarkıcı Twitter hesabından Liam Hemsworth’ü takip etmeyi bıraktı. Cyrus’un ‘Twitter operesyonu’ akıllara, “Acaba gerçekten ayrıldılar mı?” sorusunu getirdi.

Bir süredir beraber görüntülenmeyen çift, en son 8 Ağustos’ta Liam Hemsworth’ün 'Paranio' adlı yeni sinema filminin galasında bir araya gelmişti. Çiftin evlilik planlarını ileri bir tarihe erteledikleri sırada, New York Post yayımladığı bir haberde Liam’ın Cyrus’u aldattığı iddiasını öne sürmüştü.

Ayrılık haberleriyle ilgili henüz bir açıklama yapmayan çift için, ilişkilerinin şu sıralar oldukça çalkantılı bir dönemden geçtiği söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: