Sevgilisinin eşinden Tuba Ünsal'a yanıt!

Sevgilisi Caner Karaoğlu'yla görüntülenen Tuba Ünsal, sevgilisinin evli olduğu yönünde çıkan haberlerin kendisine sorulması üzerine “Caner’in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz” demişti. Ünsal'ın bu sözlerine sevgilisinin eşi Elisabeth Mas'tan yanıt gecikmedi.

Magazin

Sevgilisinin eşinden Tuba Ünsal'a yanıt! Mirgün Cabas'la evliliğini noktalandıran Tuba Ünsal'ın geçtiğimiz haftalarda Caner Karaloğlu ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Ardından da Karaoğlu'nun evli olduğu öğrenilmişti. Eşinden ayrı yaşadığı bilinen Caner Karaloğlu'nun henüz resmi olarak boşanmadığının ortaya çıkmasının ardından Tuba Ünsal'ın ne diyeceği ise merak konusu olmuştu.

Tuba Ünsal yasak tanımadı!

Tuba Ünsal yasak tanımadı!
"CANER'İN KARISININ DA SEVGİLİSİ VAR!"

Tuba Ünsal ile Caner Karaoğlu geçtiğimiz akşam birlikte görüntülendi. Ünsal, kendisine ilişkisiyle ilgili olarak yöneltilen sorulara; “Caner’in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz” şeklinde cevap verdi.

Tuba Ünsal: Evlilik kurumu ölmeye mahkum

Tuba Ünsal: Evlilik kurumu ölmeye mahkum"BİLGİSİ OLMADAN KONUŞMA HAKKINA SAHİP DEĞİL"

Bu durum sosyal medya üzerinden Caner Karaoğlu'nun yurt dışında yaşayan eşi Elisabeth Mas'a soruldu. İspanyol modelin verdiği cevap ise yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek cinstendi: "Özel hayatım hakkında hiçbir bilgisi olmadan konuşma hakkında sahip değil."


İşte yasak aşkın belgesi!

İşte yasak aşkın belgesi!Tuba Ünsal'dan hayranlarına müjde!

Tuba Ünsal'dan hayranlarına müjde!

Bunlarda ilginizi çekebilir: