Sözlüsünün penisini kesip tarlaya attı

Van'da yaşayan 19 yaşındaki Büşra D., kendisini terk eden sözlüsü 23 yaşındaki V.Y'yi kaçırıp arkadaşları ile birlikte cinsel organını kesti. İşkence yapılan ve cinsel organı kesilen V.Y., İstanbul'daki bir hastaneye sevk edilirken; gözaltına alınan genç kız, 2 kişiyle birlikte tutuklandı.

Yaşam

Sözlüsünün penisini kesip tarlaya attı Olay, 4 gün önce Van'ın Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde meydana geldi. V.Y., Büşra D.'den ayrılıp evlenmekten vazgeçtiğini söyledi. İddiaya göre, bunun üzerine Büşra D, erkek akrabası 22 yaşındaki D.D. ve onun erkek arkadaşları B.S., M.Ö. ile Ü.K. tarafından V.Y., Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde kaçırıldı. Zorla S.D.'nin kullandığı 65 ED 551 plakalı minibüse bindirilen V.Y., buradan da Van'a 30 kilometre uzaklıkta bulunan Erçek Dağı eteklerindeki Kevenli Köyü yakınlarına götürülerek minibüste önce işkence edildi. Ardından da cinsel organı kesildikten sonra minibüsten atıldı. Kesilen cinsel organ parçası da çevredeki tarlaya savruldu.

YARALI GENÇ İSTANBUL'A SEVKEDİLDİ

Kanlar içerisinde kalan V.Y., köylüler tarafından bulundu. Kaldırıldığı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapılan V.Y., buradan da İstanbul'a sevk edildi.

Olayın polise bildirilmesi üzerine de geniş çaplı soruşturma başlatıldı. V.Y'nin ifadesinin ardından polis Seyit Fehim Arvasi Mahallesi ile çevresinde çalışma yapıp, mobese kameralarının kayıtlarını incelemeye aldı.

KAÇIRANLAR TESBİT EDİLDİ

Yapılan incelemelerin ardından kaçırılma olayının genç kız Büşra D. ile akrabası olan Deniz D. ve onun erkek arkadaşları olan B.S., M.Ö. ile Ü.K. tarafından yapıldığını belirledi. Bunun üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran polis, M.Ö.'yü bir lunaparkta, Ü.K. ve B.S. ile genç kızın akrabası olan D.D. ve sürücü S.D'yi de şehir merkezinde yakalayarak gözaltına aldı. Büşra D. de kent merkezinde yakalandı.

YAŞI KÜÇÜK 3 KİŞİ BIRAKILDI

Yapılan sorgunu ardından mahkemeye sevk edilen M.Ö, Ü.K. ve B.S. 18 yaşından küçük oldukları için çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakılırken; Büşra D., akrabası Deniz D. ve sürücü S.D. ise tutuklandı.

V.Y.'nin kesildikten sonra suçunu itraf eden kişiler tarafından tarlaya atıldığı belirtilen cinsel organ ise yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: