SEVİLEN OYUNCU ERKAN PETEKKAYA'NIN ZOR ANLARI!

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, eğlence turunda görüntülendi. Aracına binerken düşen ünlü oyuncu, haline çok güldü.

Magazin

SEVİLEN OYUNCU ERKAN PETEKKAYA'NIN ZOR ANLARI! Erkan Petekkaya, önceki gün Etiler’deki Günaydın Restoran’da görüntülendi. Arkadaşlarıyla yemek yiyen Petekkaya, akşam saatlerinde de Bebek’te objektiflere takıldı. Bir eğlence mekânından çıkan ünlü oyuncu, aracına binerken dengesini kaybedip düştü. Haline kahkahalarla gülen Petekkaya, “Basamak yeri kaygandı, bineceğim sırada kayıp aracın içine düştüm, olay bu” dedi ve ardından eğlence turuna muhabirlerle birlikte devam etti. Nişantaşı’da bir gecce kulübüne giden ekip, kapıdaki görevlilerin bu kadar kalabalık bir erkek grubunu içeri alamayacaklarını söylemesi üzerine soluğu Etiler’deki Sarıhan’da aldı.

<br/>ERKAN PETEKKAYA'NIN ZOR ANLARI (FOTO-GALERİ)

MAHSUN’LA FİLM ANLAŞMASI YAPTIM

Habercilerle sohbet eden Erkan Petekkaya, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden ayrılacağı iddiasını doğruladı: “Önümüzdeki sezon dizide yer almayacağım.” Çok yorulduğunu söyleyen Petekkaya, “Güzel bir tatile ihtiyacım var ama Mahsun Kırmızıgül’le bir film anlaşması yaptım. Yaz boyunca yine sette olacağım” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: