SEVİŞME SAHNELERİ DİZİ İÇİNSE ABARTILMAMALI

Dudaktan Kalbe'de oynayan Özge Özder, dizilerdeki sevişme sahnelerinin abartıldığı görüşünde....

Magazin

SEVİŞME SAHNELERİ DİZİ İÇİNSE ABARTILMAMALI Bir televizyon programına konuk olan Özge Özder, dizilerdeki sevişme sahnelerinin ekrana çok fazla yansıtılmasından yana olmadığını söyledi.

Son olarak 'Dudaktan Kalbe' dizisinde Cavidan rolünde oynayan Özder, "Şu anda bu sahnelerle gündemde olan diziler var ama ben, sinema için böyle, bunun bu kadar da çok abartılmasından yana değilim pek aslında" diye konuştu.

İnsanların dizileri ailesiyle birlikte izlediklerini ve izleyicinin bu tür konularda tutucu olduğunu vurgulayan Özder, "Oyuncu için de zor, çünkü sokakta duyduğunuz şeylerle ilgili zorlanabilirsiniz" dedi.

Sinema filminde aynı durumun yaşanmayacağını, çünkü senaryonun enine boyuna tartılıp sonra oynanabildiğini ifade eden Özge Özder, sinemada bu tür sahnelerin biraz daha göze alınabileceğini belirtti.

Özge Özder, "Dizilerde çok çok üstüne gidilmesinden yana değilim. Yapamayacağımdan ya da gösteremeyeceğimden değil, o televizyon ekranı olduğu için. Herkesin evine tamamen destursuz girdiğin için, biraz hani bu konulara dikkat edilmesinden yanayım" şeklinde konuştu.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: