SEVİŞME SAHNELERİ DOĞALDI!

'Herkes mi Aldatır?' filminin oyuncusu ve ünlü tiyatrocu Ragıp Savaş filmdeki sevişme sahnelerinin abartılı olmadığını söyledi.

Magazin

SEVİŞME SAHNELERİ DOĞALDI! "Herkes Mi Aldatır?" adlı filmde Fatma Toptaş'la canlandırdığı sevişme sahneleriyle dikkat çeken Ragıp Savaş, bu sahneleri yorumladı. Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz günlerde kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen bir etkinlik kapsamında futbol oynayan Ragıp Savaş, "O kadar çok ihtiyaç sahibi çocuğumuz var ki onların yanında olmalıyız. Büyük iş adamları, büyük şirketlerin bunları görmeleri ve yardımcı olmaları gerekiyor. Ben de hem spor yapmış oldum hem de yardıma muhtaç çocuklara katkıda bulunmuş oldum" diye konuştu.

'Sevişme sahneleri gayet doğal'

'Herkes Mi Aldatır?' filminin oyuncusu, tiyatrocu Ragıp Savaş filmdeki sevişme sahneleriyle ilgili de yorumda bulundu. Sevişme sahnelerinin gayet doğal olduğunu çünkü aldatma üzerine yapılmış bir film olduğunu söyleyen Ragıp Savaş; " İzleyenler o sevişme sahnelerini iyi izlerlerse anlarlar. Çünkü o kadar abartılı birşey yok. Sadece o sahnelerin başını ve sonunu gösteriyoruz o kadar. Bu film aslında aldatanlarla ya da aldatılanlarla dalga geçme amaçlı yapılmış birşey değil. Sadece onların içine düştüğü komik durumu anlatan bir film" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: