'Seviyor Sevmiyor' dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı yayında!

Başrollerinde Gökhan Alkan ile Zeynep Çamcı'nın yer aldığı 'Seviyor Sevmiyor' dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizi Galeri

'Seviyor Sevmiyor' dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Çarşamba akşamları atv'de yayınlanan 'Seviyor Sevmiyor'un dün 4. bölümü ekranlara geldi. 4. bölümün finalinin ardından Seviyor Sevmiyor' dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı ekrana verildi.

İŞTE 'SEVİYOR SEVMİYOR'UN 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI:

Video yüklenemedi...
Dizinin konusu:

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)'in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: