Şevket Çoruh: ‘Tatil yapan oyunculardan değilim’

Şevket Çoruh, yaz sezonunu çalışarak geçiriyor. Sinema filmi çeken Çoruh, “Bizi çalışmak kurtarıyor. Yazın dinlenmeye pek fırsatım olmuyor. Tatil yapan oyunculardan değilim” dedi.

Magazin

Şevket Çoruh: ‘Tatil yapan oyunculardan değilim’ 13 sezondur, ‘Arka Sokaklar’ dizisinde Mesut Komiser karakteriyle karşımıza çıkan Şevket Çoruh, şu sıra ‘Canavar Gibi’ filmiyle vizyonda boy gösteriyor. Yıllardır yaz aylarını sinema filmlerinin setinde geçiren oyuncu samimi açıklamalarda bulundu.

Filmin senaryosu hakkında "Bir bilim insanının uğraşıp, tekrar hayata döndürdüğü bir karakter ve onun yaşadıkları, filmin ana hatlarını oluşturuyor. Senaryoyu merakla okudum, mizahı çok yüksekti." açıklamasını yapan Çoruh, 'Çok yoğun çalışıyorsunuz. Hiç ara vermiyor musunuz. Zor olmuyor mu?' sorusuna ise "Bizi çalışmak kurtarıyor. Tiyatroyu ayakta tutmak için bu lazım. Yazın dinlenmeye fırsatım olmuyor. Tatil yapan oyunculardan değilim." dedi.

Evlilik hayatı merak edilen ünlü oyuncu sorulan sorulara, "İyi gidiyor. Yaşantımda çok bir şey değişmedi." açıklamasını yaptı.

'Arka Sokaklar' geliyor!

'Arka Sokaklar' geliyor!"Bir Baba Hamlet" yaz sezonunda da sahnede!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: