Şevval Sam'dan ergenlik itirafı geldi!

Şevval Sam, 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programında samimi itiraflarda bulundu.

Magazin

Şevval Sam'dan ergenlik itirafı geldi! Şevval Sam, Youtube'da yayınlanan, Zeynep Ocak'ın sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk olarak katıldı. Güzel oyuncu, programda samimi itiraflarda bulundu.

ERGENLİĞİNİ ANLATTI!
Şevval Sam, “Ben en hızlı zamanlarımdayım. 88’de 15 yaşındayım. Annemin arabasını çalıyordum, sonra bütün İstanbul sokaklarında fink atıyordum.Boştu o zamanlar yollar. Yeni yollar, köprüler, alt geçitler hiçbir şey yoktu.Araba kullanan kadın sayısı da gerçekten çok azdı.Erkekler, araba kullanan kızların peşine takılırlardı. Sürekli birilerinden kaçardım. Kadıköy’de bir gün birisi peşime takıldı. Ben bir o sokağa giriyorum, bir bu sokağa giriyorum. Akşam vakti, karanlık.Sonra bir baktım merdivenlerden aşağıya indim. Ve çocuklardan kurtuldum. Sonra tekrar geri taktım, o merdivenlerden arabayla geri çıktım. Yanımda şahidim olmasa uydurdum zannedilebilir. Çok pislik tip bir kızdım, oğlan çocuğu gibi. Her an bela çıkartabilecek gibiydim. Ama kuru gürültü yani, onu söyleyebilirim.” diyerek ergenliğini anlattı.

Ünlü isim 'Yasak Elma' dizisine geri döndü!

Ünlü isim 'Yasak Elma' dizisine geri döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: