Şevval Sam'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı!

Şevval Sam, Zeynep Ocak'ın 'Youtube'da sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu.

Magazin

Şevval Sam'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı! 'Yasak Elma' dizisinin yıldızı Şevval Sam, Zeynep Ocak'ın 'Youtube'da sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk olarak katıldı. Sam, şoke eden açıklamalarda bulundu.

İLK ONA TEKLİF EDİLMİŞ!
Şevval Sam, 'Yetenek Sizsiniz' programıyla ilgili "Bu memlekete gelen bu program formatının ilk teklifi bana aslında yapıldı. Yetenek Sizsiniz için… Acun beni aradı, Şevval böyle böyle bir format getiriyorum. Yıllar öncesinde. ‘Sen jüri olur musun’ dedi. Ben de tam Antalya Altın Portakal’ın jürisinden çıkmıştım.Jüri fikri, bir kere empati duyulumum çok yüksek olduğu için birden gözümde ‘yetenek sizsiniz ya da yeteneksizsiniz’ demem lazım. Ben birisine çok kötü falan diyemem.’Ben diyemem Acuncuğum, beni affet’ dedim.’Peki sen bilirsin’dedi.Yıllar sonra bana tekrar sordu. Fakat ben hala aynı fikirdeyim. O zannetti ki ben bundan pişman olacağım, insanlar inanılmaz paralar kazandılar. Müthiş bir şöhretler. Ama ben hala aynı noktadayım. İnsanlara sen çok kötü, berbat, iyi falan diyemeyeceğim. Yine olsa yine yapmazdım, iyi ki de kabul etmemişim." dedi.

Ünlü isim 'Yasak Elma' dizisine geri döndü!

Ünlü isim 'Yasak Elma' dizisine geri döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: