Şevval Sam'ın sağlık durumu nasıl?

Yasak Elma dizisi ile üçüncü sezonuna giren Şevval Sam önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Geçtiğimiz günlerde gazetelere yansıyan sağlık sorunu hakkında konuşan Sam, "Kronik ürtiker vardı. Bir türlü geçmiyordu" deyip dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Magazin

Şevval Sam'ın sağlık durumu nasıl? Şevval Sam, gazetecilerin, "Bir diziyi gerilim mi yoksa heyecan mı ayakta tutar? sorusuna, "Benim uzmanlık alanımda olan bir durum değil. Bu konu üzerinde bence sosyolojik araştırma yapılmalı. Gerilimli olmayan projeler de iş yapabiliyor" dedi.


Geçtiğimiz günlerde gazetelere yansıyan sağlık sorunu hakkında konuşan Şevval Sam, "Benim büyük bir sorunum yok, kronik ürtiker vardı bir türlü geçmiyordu. Tedavi gördüm, bazı besinlere karşı alerjim olduğu anlaşıldı. O besinlere göre bir diyet programı hazırladık. Şu an kendimi hastalıktan kurtardım gibi görünüyor. Kendimi iyi hissediyorum" ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: