ŞEVVAL'DEN NİL'E 'SAYGISIZ' GÖNDERMESİ

Nil Karaibrahimgil'in halk ozanı Neşet Ertaş hakkında söylediği sözlere Şevval Sam'dan ağır bir yorum geldi.

Magazin

ŞEVVAL'DEN NİL'E 'SAYGISIZ' GÖNDERMESİ Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; haber kanalı 24'te ekrana gelen Selahattin Yusuf ve Sırrı Süreyya Önder'in birlikte sundukları 'Kafa Dengi' isimli programın konuğu şarkıcı Leman Sam ve oyuncu-şarkıcı kızı Şevval Sam idi.

Nil Karaibrahimgil'in ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'ı tanımadığı yönündeki söyleminden sonra bir açıklama daha yaparak "Sayemde tanındı" ifadeleri programda gündeme geldi.

Yönetmen Sırrı Süreyya Önder, isim vermeden Karaibrahimgil'e sitemde bulunurken, Şevval Sam'ın yorumu ise bir hayli dikkat çekiciydi.

"Etikete ihtiyacı hiçbir zaman olmadı Neşet babanın" diyen Şevval Sam, Nil Karaibrahimgil'in "Sayemde tanındı" sözleri için ise, "Hadi birinciyi dedin, ikinciyi deme aslında yani. İkincisi biraz saygısızlık olmuş bence" diye konuştu.

Leman Sam, "Sayemde tanındı" ifadesini densizlik olarak yorumladı. Leman Sam, gazetelerin bazen doğru yazmayabileceğine de dikkati çekerek Nil Karaibrahimgil'in böyle bir söz söyleyeceğine pek inanamadığını belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: