Seyirci o karakteri istemiyor!

Kanal D'de ekrana gelen Çocuklar Duymasın 37. bölümü izleyicisi tarafından merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı ekran başında izleyenleri çileden çıkardı.

Dizi Galeri

Seyirci o karakteri istemiyor! Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Çocuklar Duymasın dizisinin 37. bölüm fragmanı yayınlandı.
Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde, Haluk ve Meltem’in evlerinde Havuç’un isteğiyle parti düzenleniyor ve şişe çevirmece oyununu oynanıyor. Haluk baştan karşı çıksa da, şişe çevirmece oyunu sırasında doğruluk mu cesaret mi sorusunda, Meltem’in istediğini yapıyor ve camı açarak sevgisini haykırıyor.


Yeni bölümünde, Haluk ve Meltem'i yeni bir macera bekliyor; Zeynep ev halkıyla kaynaşıyor. Haluk ve Meltem, nihayet ailelerinin yeni üyesiyle tanışırlar. Evlat edindikleri Zeynep, ev halkıyla kaynamaya çalışır. Bir çocuğun hayatını kurtaran Haluk ile Meltem, bunun mutluluğunu yaşarken, yeni maceralar peşlerini bırakmaz.

Dizinin yeni bölüm fragmanına izleyicilerin yorumlarında en çok Tutku’ya yönelik olumsuz tepkiler dikkat çekiyor.

-Şu Tutku çıksın dizi tam tutacak. Şu an sınırda bekliyor. Bir de Havuç yavaş yavaş yeşeriyor.

-Eğlendik, güldük Tutku geldi tüm neşemiz soldu. Birol Güven’e sesleniyorum, artı şu Tutku şıllığı yeter.

-Tutku olmayınca dizi daha güzel oluyor.

Ancak Tutku karakteri hakkında olumsuz tepkiler olduğu kadar farklı düşünen izleyiciler de var. Gülin İyigün’ün canlandırdığı Tutku karakteri sayesinde dizinin yeniden izlenmeye başladığını belirten izleyici, “Ben de uyuz oluyorum ama kalmalı. Çakma Havuç çıkmalı bu diziden. Nedir arkadaş, asırlık diziyi mundar ettiler” diye yorum yaptı.

İşte 37. bölüm fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: