SEYİRCİLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI!.

Deniz Seki seyircileri nasıl çileden çıkardı?

Magazin

SEYİRCİLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI!. Gürpınar'daki konserinde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inip yarım saat sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile telefonda konuşan Deniz Seki, seyircileri çileden çıkardı!.

Günaydın'ın haberine göre, Deniz Seki, seyircilerin kapsama alanı dışında kaldı! 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Beylikdüzü'nün Gürpınar Beldesi'nde verdiği konserde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inen Seki, sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile telefonla konuşmaya başladı. Seyircileri unutan ünlü popçunun konuşması yarım saat sürünce halk tepki gösterdi!

Vokalistini sahneye çıkaran Deniz Seki, organizatörlerin uyarısına rağmen molayı bir türlü bitirmedi. Telefonda sevgilisi Şenlendirici ile tartıştığı da duyulan Seki yüzünden orkestrası da zor durumda kaldı. Güzel popçu sonunda sahneye döndü ama 1.5 saatlik konserini yarım saat erken bitirdi.

Deniz Seki'nin, telefonda Hüsnü Şenlendirici'den 'Ben aslında çok şanslı bir adamım, iki kadın arasında kaldım' sözleri için hesap sorduğu iddia edildi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: