Seyirciye sinemada sürpriz baskın!

Geçtiğimiz hafta vizyona giren yılın en eğlence dolu yapımı Öldür Beni Sevgilim filminin başrol oyuncuları Murat Boz ve Seda Bakan seyircileri için özel bir sürpriz hazırladılar.

Kültür-Sanat

Seyirciye sinemada sürpriz baskın! Önceki akşam Torium AVM Cinetech Sineması’nda saat 19:00 seansına bilet alan seyirciler her şeyden habersiz kahkahalar ile filmi izlerlerken, filmin başrol oyuncuları süpriz için hiç kimseye görünmeden sinema salonlarının arka kapısından AVM’ye giriş yaptılar.

Filmin sonunda jenerik akmaya başladığı anda salonun ışıkları açıldı ve seyirci bir anda perdenin önünde Murat Boz ve Seda Bakan’ı görünce, şaşkınlık ve mutluluklarını çığlıklarla gösterdiler.

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde jenerikte çalan filmin aynı adlı şarkısı Öldür Beni Sevgilim’i hep bir ağızdan oyuncularla beraber söyleyen seyirciler, ardından oyuncularla selfi çektirme yarışına girdiler.

MURAT BOZ BÜTÜN SALONLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Filmi çok beğendiklerini söyleyen seyircilerin yoğun ilgisi karşısında hiç kimseyi kırmayan oyuncular tüm salonla fotoğraf çektirirken, özellikle Murat Boz hayranlarının hiç birinin teklifini geri çevirmeden 45 dk boyunca salondaki herkesle ayrı ayrı selfi çektirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: