Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor!

Ayşe Arman'a konuşan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı olan evliliğinden de bahsetti. "Bir daha çocuk yapar mısın?" sorusuna "Aslında çok mutluyum böyle Melisa’yla ama galiba yapmalıyım" diyen Subaşı, Acun Ilıcalı için ise "Dört çocuğu var ama hâlâ istiyor" ifadelerini kullandı.

Magazin

Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor! Şeyma Subaşı, Hürriyet'ten Ayşe Arman'a bir röportaj verdi. Röportajında Acun Ilıcalı ile olan ilişkisinden de bahsetti. Acun Ilıcalı'nın sanılanın aksine kendisine hiç karışmadığını anlatan Şeyma Subaşı, "Biz şuna inanıyoruz onunla. Eğer sen mutluysan, karşındakini de mutlu edersin. Formül bu. Ben mutluyum ve Acun’u yükseltebiliyorum, mutlu edebiliyorum. Mutsuzsam onu nasıl mutlu edeyim ki?" açıklamasında bulundu.

Şeyma Subaşı, çocukla ilgili sorulara ise çarpıcı yanıtlar verdi. İşte röportajın o bölümü..

Bir daha çocuk yapar mısın?
"Bu soru herkesten geliyor. Ne zaman göbeğimle fotoğrafım çekilse “Hamile misin?” diye soruyorlar. Aslında çok mutluyum böyle Melisa’yla ama galiba yapmalıyım. Allah bilir.

Acun ne diyor?
- Dört çocuğu var ama hâlâ istiyor.

Oğlu yok değil mi?
- Evet ama öyle dertleri de yok. Bütün çocuklarını aşırı seviyor.

Suçluluk duyuyor musun “Ben bir anneyim, kulüplerde dans ediyorum” diye?
- Yok ya! Niye ki? Yanlış hiçbir şey yapmıyorum ki.

Yanına arkadaşlarını koyuyor mu Acun?
- Hayır, hiç öyle bir şey yok. Acun’un tanıdığı arkadaşlarım da pek az. Ben tanıştırıyorum onu.

Seni bir yerlere yollarken yanına muhafız gibi birini koymuyor mu?
- Alakası yok. Acun kendine çok güvendiği için bana da güveniyor. Ben kendime çok güvendiğim için Acun’a çok güveniyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: