Şeyma Subaşı alay konusu oldu!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın kitabı 'Sadece Şeyma' çıktı. Kitabından sayfaları Instagram hesabından paylaşan Subaşı, takipçileri tarafından ti'ye alındı.

Magazin

Şeyma Subaşı alay konusu oldu! Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ile adını duyuran Şeyma Subaşı, sonrasında Ilıcalı ile evlenmiş ve 1.5 yıl süren evlilik boşanma ile sonuçlanmıştı. Acun Ilıcalı'dan 5 yaşında Melisa adlı bir kızı olan Subaşı, boşanmanın hemen ardından gönlünü İtalyan DJ Guido Senia'ya kaptırmıştı. Sevgilisi için ülke ülke gezen ve velayeti babasında olan kızı Melisa'yı Ilıcalı'ya bırakan ünlü fenomen, şimdi de bir kitap çıkardı. Kitabın bazı sayfalarını Instagram hesabından yayınlayan Subaşı, sosyal medyada alay konusu oldu.

Şeyma Subaşı umduğunu bulamadı!

Şeyma Subaşı umduğunu bulamadı! "Kitabı daha çıkmadan..."İşte Subaşı'nın paylaşımına gelen yorumların birkaçı:

"Dünyanın en gereksiz kitabı yayımlanmış!"

"Her cümle bozukluklarında gözüm kanadı."

"Bu şey değil mi? İlk okul düzeyi kompozisyon ödevi"

"Başta Acun'a teşekkür et"

"Ablacım sen ne anlatıyorsun? İlk okulda Ayşegül serisi bile daha güzeldi"

"Kendi boş konuşmaları gibi, içi boş bir kitap. Tahmin ettiğimiz gibi"

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı aynı karede!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı aynı karede!"Maalesef bir kitapta bu kadar anlatım bozukluğu olabilir. Kitaptaki duygunun karşı tarafa geçmesi lazım Şeymacım oda yok. Çok fazla aynı kelimeleri kullanmışsın röportajlarındaki gibi. Ama hiç mi yazdıktan sonra tekrar bakmadın nasıl olmuş diye? Bir şeyler yapmaya çalışıyorsun seni anlıyoruz ama olmuyor."

"Neden senin hayatını merak edelim ki? O kadar öğrenmemiz gereken şey var ki. O kadar çok ki. Neden senin hayatını alıp okuyalım zaten bilmeyen mi kaldı Allah aşkına yaa"

Şeyma Subaşı'ya şok sözler!

Şeyma Subaşı'ya şok sözler! "Amacım yedirmemekti ve bunu başardım!"Şeyma Subaşı'na olay sözler!

Şeyma Subaşı'na olay sözler! "Nafaka yetmiyor mu?"

Bunlarda ilginizi çekebilir: