Şeyma Subaşı ile Hailey Baldwin benzerliği şaşırttı

Ünlü isimleri zaman zaman birbirlerine benzettiğiniz olmuştur. Ama bu iki ünlü ismin benzerliği adeta ‘kardeş gibi’ yorumları yapılacak cinsten.

Magazin

Şeyma Subaşı ile Hailey Baldwin benzerliği şaşırttı Şeyma Subaşı, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla her zaman stiliyle adından söz ettiriyor. Ünlü ismin büyük benzerlik gösterdiği kişi ise Hailey Baldwin.


Baldwin 19 yaşında bir model ve moda dünyasının yükselen isimlerinden bir tanesi. Özel hayatına bakacak olursak da Justin Bieber’ın eski sevgilisi dersek belki hatırlayanlarınız olur.

Şeyma Subaşı: Fotoğrafları silin Acun beni mahveder...

Şeyma Subaşı: Fotoğrafları silin Acun beni mahveder...Subaşı’nın Baldwin’e benzerliğinde fiziksel özelliklerinin yanı sıra stillerinin oldukça yakın olması da dikkat çekiyor.


İkisi de vücut hatlarını belirginleştiren elbiselere, crop toplara, mini şortlara ve botlara sokak stilinde sık sık yer veriyor.

Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara bakılırsa geçtiğimiz yaz ikisinin de favori saç modeli örgülerdi…

Kerimcan, Acun Ilıcalı'yla mı anlaştı?

Kerimcan, Acun Ilıcalı'yla mı anlaştı?Günlük hayatlarında neredeyse hiç makyaj yapmayan ikilinin profilinde sıklıkla ya yok denecek kadar az yapılmış ya da ‘no makeup’ selfieleri görebilirsiniz.


Tüm bunların yanında en şaşırtan nokta ise bizim iki ünlüyü birbirine benzettikten sonra, ikilinin yanyana çekilmiş fotoğraflarını görmemiz oldu. Bundan yaklaşık 5 ay önce New York seyahatinde Hailey Baldwin ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı’nın benzerliği fotoğrafla da kanıtlanmış oldu.

İşte ikilinin fotoğrafları;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Şeyma Subaşı: Çok güzel değilim ama baktırırım!

Şeyma Subaşı: Çok güzel değilim ama baktırırım!Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'dan karşılıklı paylaşımlar

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'dan karşılıklı paylaşımlarKaynak:ucankus.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: