Şeyma Subaşı leopar desenli bikinisiyle ortalığı yıktı!

Sevgilisi Guido Senia ile barışan Şeyma Subaşı, Ibiza'dan paylaştığı kare ile sosyal medyayı salladı.

Sosyete

Şeyma Subaşı leopar desenli bikinisiyle ortalığı yıktı! Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra gönlünü İtalyan DJ Guido Senia'ya kaptırmıştı. Sevgilisine yakın olabilmek için sık sık yurtdışına giden sosyetik güzel geçtiğimiz hafta bir ayrılık şoku yaşamıştı. İkili birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı.

Şeyma Subaşı 'Jet Sosyete'de dalga konusu oldu!

Şeyma Subaşı 'Jet Sosyete'de dalga konusu oldu!Ibiza'ya uçtu!

Şeyma Subaşı ile Guido Senia'nın arasındaki buzlar eridi. Çift barıştı ve sosyal medyada yeniden takipleşmeye başladı. Subaşı bu gelişmenin ardından sevgilisinin yanına Ibiza'ya uçtu.

Şeyma Subaşı bebek istiyor!

Şeyma Subaşı bebek istiyor!100 bin beğeni aldı!

Leopar desenli, siyah-beyaz bikinisiyle poz veren Subaşı, sevgilisi Guido'nun da karede olduğu fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Subaşı'nın fotoğrafı kısa sürede 100 binden fazla beğeni aldı. Sosyetik güzelin takipçileri paylaşımın altına "Biz de burada yağmurla boğuşuyoruz. Sen keyif yapıyorsun" gibi yorumlarda bulundu.


Şeyma Subaşı'nın sevgilisi etek giydi!

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi etek giydi!Şeyma Subaşı'dan yatakta kalpli gönderme!

Şeyma Subaşı'dan yatakta kalpli gönderme!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: