Şeyma Subaşı ve Guido Senia'dan ilk fotoğraf!

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Guido Senia’dan bir ilk! Şeyma Subaşı’nın yanına İstanbul’a gelen Senia, Subaşı ile ilk kez fotoğraf paylaştı. İtalyan DJ’in paylaşımı Türk takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Magazin

Şeyma Subaşı ve Guido Senia'dan ilk fotoğraf! Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle görüşmek için sürekli yurtdışına seyahat ediyordu. Fakat geçtiğimiz Senia, Subaşı'nı görmek için İstanbul'a geldi. Birlikte İstanbul'u gezen aşıklardan ilk kez yan yana görüntülendi. Sonrasında ise ünlü çiftten ilk paylaşım geldi. Guido Senia, 61 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından Şeyma Subaşı ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyada oldukça ilgi gören kare 1 saat içinde 10 bine yakın kişi tarafından beğenildi.

Sevgilisinden ayrı kalamıyor!

Sevgilisinden ayrı kalamıyor!
İşte o fotoğraf:

Şeyma Subaşı'nın 1 Nisan şakası!

Şeyma Subaşı'nın 1 Nisan şakası!Guido Senia'nın Türkiye ziyareti sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ortaya çıkmıştı. Ardından ikili ilk kez Bebek'te magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanmıştı. Çift ardından da bir balıkçı da görülmüştü. Ayrıca tarihi ziyaretlerde de bulunan Guido Senia ile Şeyma Subaşı, buralardan Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşımlar yapmayı da ihmal etmemişti.

Şeyma'dan Itır'a jet yanıt!

Şeyma'dan Itır'a jet yanıt!Itır Esen'den Şeyma Subaşı'na gönderme!

Itır Esen'den Şeyma Subaşı'na gönderme!Şeyma Subaşı'dan manidar paylaşım!

Şeyma Subaşı'dan manidar paylaşım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: