Şeyma Subaşı: Yasal haklarımı kullanacağım

Şeyma Subaşı, 2 ay önce yayınlanan röportajın ardından ilginç bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. İsmi açıklanmayan bir kişi, Subaşı'nın projesinin kendisine ait bir fikir olduğunu iddia etti. Bu ilginç suçlamanın ardından Şeyma Subaşı'dan açıklama geldi...

Magazin

Şeyma Subaşı: Yasal haklarımı kullanacağım Acun Ilıcalı'nın eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlandığı Şeyma Subaşı, Onur Baştürk'e verdiği röportajda iş planlarını böyle anlatmıştı:

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın balayı planı!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın balayı planı!"Yakında bir aplikasyonum çıkacak. “Olmuş mu, olmamış mı” tarzı bir moda aplikasyonu. Belki biliyorsundur, lise ve üniversitede (gerçi onu dondurdum ama) moda eğitimi aldım. Etrafımın da söylediği kadarıyla yetenekliyim. Kim iyi giyinmiş ya da giyinmemiş, görebiliyorum. Bir gözüm var. Aplikasyonda bir tür stil danışmanlığı yapacağım. Sen bana fotoğrafını atacaksın. Ben ve ekibim kıyafetin olmuş ya da olmamış deyip sana öneriler sunacağız."

Acun Ilıcalı, Arif V 216'da!

Acun Ilıcalı, Arif V 216'da!Şeyma Subaşı, 2 ay önce yayınlanan röportajın ardından ilginç bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Bir kişi, Subaşı'nın projesinin kendisine ait bir fikir olduğunu iddia etti.

Subaşı, bu kişiye karşı yasal haklarını kullanacağını açıkladı.

Şeyma Subaşı poz verdi, Acun Ilıcalı çekti!

Şeyma Subaşı poz verdi, Acun Ilıcalı çekti!Şeyma Subaşı açıklamasını "Gündeme gelmenin yeni yolu : Şeyma'ya çamur at belki seni konuşurlar" notu ile paylaştı.

Şeyma Subaşı: Acun'suz sevmiyorum!

Şeyma Subaşı: Acun'suz sevmiyorum!
Şeyma Subaşı'dan estetik ve Photoshop cevabı

Şeyma Subaşı'dan estetik ve Photoshop cevabıKAYNAK: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: