Şeyma Subaşı'dan Demet Akalın'a şok sözler!

Demet Akalın'ın "kardeşimi işten attırdı" dediği Şeyma Subaşı'dan cevap gecikmedi. Subaşı, Akalın'a "Her şeyi benim üzerime atıp karalamaya alıştınız" sözleriyle cevap verdi.

Magazin

Şeyma Subaşı'dan Demet Akalın'a şok sözler! Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'nı Demet Akalın tv8'de çalışan kardeşini işten attırmakla suçlamıştı. Akalın, "Şeyma'yı bomba patlarken dans videosu koydu diye uyarmıştım! 2 sene kablo taşıyarak emek verdiği TV8'den bir hafta sonra kovuldu! Ne şakasından bahsediyorsunuz hanımefendi! Demek ki işe sokup çıkarmak sizin elinizdeydi. Yazık! Çocuğun psikolojisinin içine etmiştin olsun iyi niyet iyidir. Kardeşim TV8'den kovuldu olsun. Yine de patrona küsmedik 'bir bildiği vardır' dedik. Kardeşimi de evladımı da gözümün önünden ayırmam emanet onlar bize yukarıdan!" demişti.

ŞEYMA'DAN CEVAP GECİKMEDİ!

Demet Akalın'ın bu sözlerine Şeyma Subaşı'dan cevap gecikmedi. Instagram'ın hikaye bölümünden açıklama yapan Subaşı, Akalın'a ağır yüklendi. Şeyma Subaşı, Demet Akalın'a şu sözlerle yüklendi:

"İşte o '2 sene kablo taşıdı kanalda' dediğin kişiyi de işten çıkartan ben değilim. Hatta tam tersi 'ben zannedecekler üzerime gidecekler lütfen çalışmaya devam etsin' diyen benim! Ama alıştığınız için her şeyi benim üzerime atıp Şeyma cevap vermez ki karalayın demeye... Kaderim buymuş sizler bütün masalarda beni konuşacaksınız ben de hayatımı yaşamaya devam edeceğim. Çok da kötü değil çok şükür.

Ah bir de 'intihar etti' diye bir haber vardı. İntihar ettim ama hala yaşıyorum dimi. Girişiminde bulundu olmasın o? İşte o hikayedeki kişi de ben değilim aslında... (Ama yine Şeyma olsun)

Ama en bombası şu! Kızı Melisa bilmemneli su-kola içti. Benimle kafayı bozmuşsunuz kabul edin. Çok şükür Melisa şu yaşına kadar hiç hastaneye kaldırılmadı. (Aşıları için gittiği çocuk doktoru dışında...)

Lütfen her gün beni konuşmaya ve yalan haber yapmaya devam edin, neden bilmiyorum ama kendimi haksızlığa uğradığım için her gün daha güçlü ve mutlu hissediyorum."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: