Şeyma Subaşı'na büyük şok! Melisa’nın velayeti Acun Ilıcalı’ya verildi!

Acun Ilıcalı, Melisa’nın velayetinin kendisine verilmesi için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme Melisa’nın velayetini Acun Ilıcalı’ya verdi.

Magazin

Şeyma Subaşı'na büyük şok! Melisa’nın velayeti Acun Ilıcalı’ya verildi! Şeyma Subaşı'nın sürekli yurtdışına gitmesi sebebiyle Acun Ilıcalı kızları Melisa'nın velayetinin kendisine verilmesi için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Acun Ilıcalı’ya verilmesini onayladı. Artık Melisa babada kalacak.

Şeyma'nın DJ sevgilisi Türkiye'ye geliyor!

Şeyma'nın DJ sevgilisi Türkiye'ye geliyor!Şeyma Subaşı'nın adı Acun Ilıcalı'yla boşanmasının ardından İtalyan DJ Guido Senia ile anılmıştı. Subaşı verdiği bir röportajda “İtalyan sevgili yaptım" demek istemiyorum açıkçası. 2-3 ay önce tanıştığım biri arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık" açıklamasında bulunmuştu.

Şeyma ve İtalyan sevgilisi aynı evde!

Şeyma ve İtalyan sevgilisi aynı evde!Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nı sildi!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nı sildi!Şeyma Subaşı'ndan DJ sevgilisine mesaj!

Şeyma Subaşı'ndan DJ sevgilisine mesaj!Yozlaşmanın en büyük figürleri!

Yozlaşmanın en büyük figürleri!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: