Şeyma Subaşı’nın annesi ve ablasına bakın! İlk kez...

Şeyma Subaşı instagram paylaşımlarına tam gaz sürdürürken, paylaşımları ile şaşırtmaya da devam ediyor. Survivor adasına gidip sevgilisi Acun Ilıcalı ile hasret gideren ve ardından Miami’ye dönen Şeyma Subaşı, Miami’de annesi ve arkadaşlarıyla gezmeye çıktı.

Magazin

Şeyma Subaşı’nın annesi ve ablasına bakın! İlk kez... Annesi ve arkadaşlarıyla çektiği bir selfie'yi Instagram hesabından paylaştı. bu paylaşımda bir isim çok dikkat çekti. O isim Şeyma Subaşı'nın annnesiydi. Şeyma Subaşı'nın annesinin genç görünüşü ve güzelliği herkesi çok şaşırttı. Şeyma Subaşı'nın takipçileri annesine övgüler yağdırırken, bir kısmı annesi olduğuna bile inanamadı.

Ayrıca Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Subaşı'da oradaydı. Şeyma Subaşı'nın annesiyle olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Şeyma Subaşı instagramda oldukça aktif. Ailesi, kızı ve Acun Ilıcalı'yla yaptığı paylaşımlar oldukça ilgi görüyor.

Dünyanın birçok şehrini gezen Şeyma Subaşı, gittiği yerlerden fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor... Ayrıca Şeyma Subaşı'nın ailesine oldukça düşkün olduğu görülüyor. Zaten her fırsatta bunu dile getiren Şeyma Subaşı annesini ve babasını ihmal etmiyor. İşte Şeyma Subaşı'nın ailesine dair çok özel fotoğrafları....

Video yüklenemedi...Miami’de annesi ve arkadaşlarıyla gezmeye çıkan Şeyma Subaşı, çektiği selfie'yi Instagram hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı'nın bazı takipçileri Subaşı’nın annesinin genç göründüğüne dikkat çekerek övgü yağdırdı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: