Şeyma Subaşı'nın öpüşme videosu Demet Akalın'ı kızdırdı!

Demet Akalın, Idlib'te kaybettiğimiz canlarımızın ardından Azerbaycan'ın taziye mesajını sosyal medyadan paylaşarak teşekkür etti. Demet Akalın ayrıca Şeyma Subaşı'na da yüklendi.

Sosyete

Şeyma Subaşı'nın öpüşme videosu Demet Akalın'ı kızdırdı! Şeyma Subaşı, Türkiye'yi yasa boğan olaydan çok kısa bir süre sonra Instagram hesabından sevgilisi Guido Senia ile öpüşürken çekilmiş videonu paylaşmıştı. Bu görüntü olay olmuş sosyal medya ayağa kalkmıştı. Şeyma Subaşı'na tepki gösterenlerden biri de Demet Akalın oldu. Akalın hem Azerbaycan'a yayınladıkları destek mesajı için teşekkür etti hem de Şeyma Subaşı'nı eleştirdi.

Demet Akalın'ın 'mülteci' paylaşımı olay oldu!

Demet Akalın'ın 'mülteci' paylaşımı olay oldu!İşte Demet Akalın’ın o paylaşımı:

“Gel de bu Azerbeycan'a kurban olma… iyi ki tanıdığım güzel dostlar var orada. Biz evde yemek yemeye utanırken; öpüşürken, gezerken story atanlar var… Bugünki konserimizi iptal ettik demeye bile elim varmadı insanın aklına gelmiyor bunu çok büyük meziyetmiş gibi yazmak bile istemedim."


Nereden nereye? Sosyal medyayı sallayan görüntü!

Nereden nereye? Sosyal medyayı sallayan görüntü!YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: