Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'dan şaşırtan paylaşım!

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'nın Instagram'dan yaptığı paylaşım dikkat çekti. İtalyan DJ üzerinde "Hayat güzel ama İtalyan bir kızla daha güzel!" sözlerinin yazılı olduğu bir görseli Instagram'ın hikaye bölümünden takipçileriyle paylaştı.

Sosyete

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'dan şaşırtan paylaşım! Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile olan evliliğinin bitmesinin ardından İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgilisinin yanına sık sık yurtdışına giden Şeyma Subaşı'nın son rotası Ibiza olmuştu. Burada birlikte tatil yapan çift, doğum günlerini de kutlamıştı.

Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı'ya sert tepki!

Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı'ya sert tepki!Yaptıkları paylaşımlarla mutlu görünen Guido-Şeyma ikilisinden Guido Senia şaşırtan bir paylaşımda bulundu. İtalyan DJ, üzerinde "La vie est belle mais elle est plus belle avec une Italiene." yazılı bir görseli hikaye bölümünden paylaştı. Bu sözlerin anlamı ise şuydu:

"Hayat güzel ama İtalyan bir kızla daha güzel!"


Bu paylaşımını kısa sürede kaldıran Guido Senia'nın niye böyle bir hamle yaptığı ise merak konusu oldu.

Şeyma'dan Guido'ya doğum günü öpücüğü!

Şeyma'dan Guido'ya doğum günü öpücüğü!Şeyma Subaşı: “Kötü adamla takılıyorum

Şeyma Subaşı: “Kötü adamla takılıyorum"Guido Senia'dan Şeyma Subaşı'na doğum günü tebriği!

Guido Senia'dan Şeyma Subaşı'na doğum günü tebriği!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: