Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Guido Senia konuştu!

Şeyma Subaşı ile aşk yaşadığı iddia edilen Fransız DJ Guido Senia, sosyal medyadan kendisine sorulan bir soruya cevap verdi. Ünlü DJ, "Şeyma ile bir ilişkiniz oldu mu yoksa olmadı mı?" diye soran bir takipçisine cevap verdi.

Magazin

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Guido Senia konuştu! Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı, Meksika'da Fransız DJ Guido Senia ile görüntülenmiş, sosyal medyaya düşen kareler olay olmuştu. O fotoğrafların basına yansımasının ardından ikilinin aşk yaşadıklarına dair iddialar basında yer alsa da taraflar herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Şeyma Subaşı'dan

Şeyma Subaşı'dan "Umrumda değil" pozu!Guido Senia sessizliğini bozdu!

Bu konuda konuşan ilk kişi ise Fransız DJ oldu. Bir takipçisi Senia'nın bir paylaşımın altına "Şeyma ile ilgili sorulara cevap vermediniz, onunla herhangi bir ilişkiniz oldu mu ya da olmadı? Türkiye'de sen ve onun hakkında dedikodular var" diye yazdı. Bu mesaja Guido Senia şu karşılığı verdi: "Kim bilir! Her şeyi Kadere bırakalım"

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisiyle ilgili gerçek ortaya çıktı!

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisiyle ilgili gerçek ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: