Şeyma Subaşı'ya şok sözler! "Amacım yedirmemekti ve bunu başardım!"

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl "is it ok" isimli moda uygulamasını tanıtmıştı. Ancak Safiye Nur Şimşek, bu girişimin kendisinin hayata geçirdiği bir proje olduğunu söyleyerek Subaşı'ya dava açtığını söyledi. Davayı kazandığını belirten Şimşek'in iddialarına, Subaşı'dan yanıt gelmişti. Ünlü fenomenin cevabından sonra Safiye Nur Şimşek de suskunluğunu bozdu

Magazin

Şeyma Subaşı'ya şok sözler! "Amacım yedirmemekti ve bunu başardım!" Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl, 'Is it ok' adını verdiği moda danışmanlığı uygulamasını hayata geçirmek için çalışmalara başlamıştı. Subaşı'nın bu girişimi, Safiye Nur Şimşek'i harekete geçirdi. Şimşek, bu girişimin kendisinin hayata geçirdiği bir proje olduğunu söyleyerek Subaşı'ya dava açtığını ve davayı kazandığını söyledi.

Şeyma Subaşı'na büyük şok! O davayı kaybetti!

Şeyma Subaşı'na büyük şok! O davayı kaybetti!Şeyma Subaşı'nın kendisini Instagram'dan engellediğini söyleyen Şimşek, "Verdiği röportajda projesiyle ilgili detayları okudum. Yapacağını duyurduğu yeni projenin bizim daha önce yaptığımız bir çalışma olduğunu gördüm. Sayfasına girdim. Ancak beni engellemişti" ifadelerini kullandı.

Şimşek davanın sonuçlandığını açıklayarak şunları söyledi:

"Uzun zamandır bu haberi vermeyi bekliyordum. Malum kişiyle olan dava sürecimiz olumlu tamamlandı. Zaten bu süreçte malum kişinin, projesini ortaya çıkaramamasından az çok aslında anlamışınızdır. Dava açıldıktan sonra ne proje var, ne köy var ne kasaba var. Çok şükür. Ben zaten maddi anlamda hiçbir şey talep etmemiştim."

Şeyma Subaşı kendisine öyle bir davanın hiç açılmadığı yönünde bir açıklama yayınladı. Şimşek de, Subaşı'nın açıklamasına kayıtsız kalmadı. "Gündemde olmak gibi bir derdim yok" ifadelerini kullanan Şimşek sözlerini şöyle sürdürdü:

"İşi gücü ailesi olan birisiyim. İsmimim yan yana yazıldığı şahıs gibi haberlerden beslenen bir dünyam yok. Ortada 8 yıllık bir emeğim vardı. Amacım o emeği birilerine yedirmemekti ve bunu başardım. Avukatımdan müsade çıkarsa gerekli evrakları paylaşırız elbet."

(Kaynak: www.haberturk.com)

Şeyma Subaşı'na olay sözler!

Şeyma Subaşı'na olay sözler! "Nafaka yetmiyor mu?"Şeyma Subaşı dert yandı!

Şeyma Subaşı dert yandı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: