Şeyma Subaşı'ya tepki yağdı: "Utanmadan anlatıyor!"

Şeyma Subaşı, "Evli bir adamdan hamile kaldığım için ben de ünlü oldum" sözleriyle sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı: “Reziliğini utanmadan anlatıyor...”

Magazin

Şeyma Subaşı'ya tepki yağdı: "Utanmadan anlatıyor!" Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Youtube kanalında bir soru cevap videosu paylaşmış, bu videoyla olay olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Subaşı'dan yeni bir video daha geldi. Sosyetik güzelin, "Evli bir adamdan hamile kaldığım için ve bu kişi de çok ünlü bir insan olduğundan dolayı merak edilen biri haline geldim. İstanbul'da dışarı çıkamaz hale geldim. Ben zaten Amerika'da doğum yapmak istiyordum. Hamileliğimi de orada geçirdim. Kendim gitmek istedim. 4-5 ay kaldım. Orada doğumumu yaptım çok rahattım. Kimse yanımda yoktu. İngilizcem de yoktu. 23 yaşındaydım. Hep Allah'a sığındım." sözleri olay oldu.

Şeyma Subaşı'dan yeni açıklamalar! Olay oldu!

Şeyma Subaşı'dan yeni açıklamalar! Olay oldu!Şeyma Subaşı'nın açıklamaları tepki çekerken sosyal medyada yorum üstüne yorum yağdı. Sosyal medya kullanıcıları, “Reziliğini utanmadan anlatıyor...” diyerek tepki gösterdi.

Şeyma Subaşı:

Şeyma Subaşı: "Hayat şartları yüzünden namaz kılamıyor oldum!"Şeyma Subaşı kepenk indirdi! Bebek'teki kafeyi kapalı görenler şaştı kaldı

Şeyma Subaşı kepenk indirdi! Bebek'teki kafeyi kapalı görenler şaştı kaldı

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: