Şeyma, Trump'a seslendi!

ABD Başkanı Donald Trump'ın Burning Man festivalinin yapıldığı alana duvar inşa etmek istemesi dünyanın gündemine oturdu. Her yıl bu festivale katılan Şeyma Subaşı da Instagram hesabından ABD Başkanı'na seslendi ve “Lütfen Burning Man’i iptal etme” dedi.

Magazin

Şeyma, Trump'a seslendi! Her yıl Nevada eyaletindeki Black Rock Çölü'nde düzenlenen Burning Man festivali dünyanın dört bir yanından ünlü isimleri ağırlıyor. Türkiye'den de pek çok ismin katıldığı festivalin müdavimlerinden biri de Şeyma Subaşı.

ABD Başkanı Donald Trump dünyaca ünlü Burning Man festivalinin düzenlendiği Nevada eyaletindeki Black Rock Çölü'ndeki alana yaklaşık 16 kilometre uzunluğunda kalın bir duvar inşa etmek istediğini açıkladı. Bu durum Şeyma Subaşı'nın da gündemine oturdu. Çıkan haberlerin görüntüsünü Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Subaşı Amerikan Başkanı'na seslendi. Şeyma, paylaşımına Donald Trump'ı etiketleyerek “Lütfen Burning Man’i iptal etme” yazdı. Her yıl Ağustos ve Eylül döneminde düzenlenen ve 9 gün süren Burning Man Festivali 1986'dan beri düzenleniyor. Pek çok partinin olduğu ve ünlü DJ'lerin yer aldığı Burning Man Festivali her ne kadar çılgın olsa da ABD'nin en çevreci festivallerinden sayılıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: