Şeyma'dan Acun'a olay gönderme!

Boşandıktan sonra gündem düşmeyen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı cephesinde karşılıklı hamleler gelmeye devam ediyor. Subaşı, bu sefer de yaptığı bir paylaşımla kızının velayetini alan Ilıcalı'ya göndermede bulundu.

Magazin

Şeyma'dan Acun'a olay gönderme! Evliliklerini geçtiğimiz kasım ayında bitiren Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı ikilisinin arasında sula durulmak bilmiyor.

Acun Ilıcalı'dan flaş karar!

Acun Ilıcalı'dan flaş karar!Son olarak kızları Melisa'nın velayetini alan Acun Ilıcalı, Subaşı'nın kızının fotoğraflarını paylaşması halinde tedbir kararı aldırma hakkına da kavuşmuştu.

Acun ve Şeyma arasındaki soğuk savaş!

Acun ve Şeyma arasındaki soğuk savaş!Şeyma Subaşı, yaşanan olaylardan sonra yaptığı paylaşımla adeta Ilıcalı'ya gönderme'de bulundu. "Hırsın ne demek olduğunu anlatan en güzel fotoğraf. Hırs adamın gözünü kör eder" yazılı bir fotoğrafı paylaşan Subaşı, altına "Hırs gelir, göz kararır. Hırs gider, yüz kızarır" notunu düştü.

Kızları Melisa'nın velayetinin baba Ilıcalı'ya geçmesinden sonra sorun yok mesajı veren Subaşı'nın bu paylaşımı kafalarda soru işareti bıraktı.

İşte o paylaşım:


Şeyma Subaşı'dan velayet açıklaması!

Şeyma Subaşı'dan velayet açıklaması!Şeyma Subaşı'na büyük şok! Melisa’nın velayeti Acun Ilıcalı’ya verildi!

Şeyma Subaşı'na büyük şok! Melisa’nın velayeti Acun Ilıcalı’ya verildi!Şeyma'nın DJ sevgilisi Türkiye'ye geliyor!

Şeyma'nın DJ sevgilisi Türkiye'ye geliyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: