Şeyma'dan Itır'a jet yanıt!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'in "Kitaplar aksesuar değildir!" paylaşımı Şeyma Subaşı'na gönderme olarak algılanmıştı. Esen'in bu paylaşımının ardında Subaşı'ndan art arda manidar paylaşımlar geldi.

Magazin

Şeyma'dan Itır'a jet yanıt! Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı konuşulan Itır Esen, Twitter hesabından "Kitaplar aksesuar değildir" paylaşımını yaparak kitapla poz veren ılıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı.

Itır Esen'den Şeyma Subaşı'na gönderme!

Itır Esen'den Şeyma Subaşı'na gönderme!
Itır'ın göndermesine Şeyma'dan yanıt gecikmedi.

Instagram hesabından Elif Şafak'ın kitabını paylaşan Subaşı, "Yolda, trafikte, kafede, toplantı ya da arkadaşımı beklerken bana en iyi eşlik edecek şeyi yeni buldum Kitaplarımı da çanta, gözlük gibi artık yanımdan ayırmıyorum." dedi.

Acun Ilıcalı, Itır Esen'i takibe aldı!

Acun Ilıcalı, Itır Esen'i takibe aldı!
Subaşı bu paylaşımdan hemen sonra kitapta yer alan bir bölümü paylaşarak Itır Esen'e gönderme yaptı. Subaşı'nın paylaştığı kısımda ise; "Esasa kirlilik, dışta değil içte, kisvede değil kalpte olur. Onun dışındaki her leke ne kadar kötü görünürse, yıkandı mı temizlenir, suyla arınır. Yıkamakla çıkmayan tek pislik kaplerde yağ bağlamış haset ve art niyettir." sözleri yazıyor.


Şeyma Subaşı'dan manidar paylaşım!

Şeyma Subaşı'dan manidar paylaşım!Şeyma Subaşı'dan Demet Akalın'a şok sözler!

Şeyma Subaşı'dan Demet Akalın'a şok sözler!

Bunlarda ilginizi çekebilir: