Şeyma'dan "Melisa" açıklaması!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanmasının ardından, çiftin kızları Melisa'nın hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Şeyma Subaşı çıkan iddialar yalanlayan bir açıklama yaptı.

Magazin

Şeyma'dan "Melisa" açıklaması! Geçtiğimiz aylarda boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, biten evlilikleriyle adeta magazin gündemine oturdu. Şeyma Subaşı'nın aldığı nafaka, Melisa'nın velayetinin baba Acun Ilıcalı'ya geçmesi ve birçok konu aylardır konuşuluyor.

Şeyma'dan manidar paylaşım!

Şeyma'dan manidar paylaşım!Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa hakkında ortaya atılan iddialar da bir o kadar gündem oluyor. Son olarak Melisa'nın babası Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'a anne dediği iddia edilmişti. Zeynep Yılmaz yaptığı açıklamayla çıkan haberleri yalanlamıştı.

Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu!

Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu!Yılmaz'ın ardından bir açıklama da diğer eski eş Şeyma Subaşı, Instagramdan bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

"Melisa'nın kardeşleriyle vakit geçirmesini her zaman destekliyorum. Kardeşlerin insan hayatında ne kadar önemli olduğunu en iyi ben biliyorum. Melisa'nın kardeşlerinin annesiyle dolayısı ile beraber olması benim için sorun teşkil etmiyor. Kızımız için gösterdiğimiz bu kadar iyi niyetli bir yaklaşımı yalan ve kötü bir habere dönüştürmeyelim lütfen."


Şeyma'dan Acun'a olay gönderme!

Şeyma'dan Acun'a olay gönderme!Şeyma Subaşı ve Guido Senia'dan ilk fotoğraf!

Şeyma Subaşı ve Guido Senia'dan ilk fotoğraf!

Bunlarda ilginizi çekebilir: