Şeyma'nın beğendiği yoruma bakın!

Şeyma Subaşı, bir takipçisinin "Acun bahane, Şeyma şahane" sözleriyle başlayan yorumunu beğendi.

Magazin

Şeyma'nın beğendiği yoruma bakın! Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı aylık 125 bin TL nafaka alıyordu. Sürekli yurtdışına giden Subaşı sosyal medyada, "Nafaka parasıyla geziyor" diye eleştiriliyordu.

Şeyma Subaşı'nın Guido Senia ile sarıldığı fotoğraf sosyal medyaya damgasını vurdu!

Şeyma Subaşı'nın Guido Senia ile sarıldığı fotoğraf sosyal medyaya damgasını vurdu!"ACUN BAHANE ŞEYMA ŞAHANE"

Son olarak Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşadığı iddia edilen ve birlikte fotoğrafları sosyal medyaya düşen Şeyma Subaşı'na bir takipçisi, "Acun bahane Şeyma şahane! Senin ışığın Acun'dan gelmedi. Senin enerjin, zevkin, güzelliğin senin kendi eserin. Nafaka gezmene takmışlar. İçten içe hepsi senin gibi özgür ruhlu olmak istiyor. Onlarca kadının parası vardı kimse ikon olmadı.Türkiye'de doğup gerçekten ruhu açık ve özgür olan nadir kadınlardansın. Gurur duyuyorum senle. Aşk, sevgi, sağlık, huzur daima seninle olsun. Güzel enerjin hep daim olsun Viyana'dan sevgilerimle..." şeklinde bir yorum yazdı. Şeyma Subaşı bu yorumu beğendi.

Şeyma, vicdanını rahatlatmaya çalışırken…

Şeyma, vicdanını rahatlatmaya çalışırken…
Subaşı'nın "Acun bahane, Şeyma şahane" şeklindeki bir yorumu beğenmesi de çok konuşulacağa benziyor.

Şeyma, Fransız DJ'le tatilde mi?

Şeyma, Fransız DJ'le tatilde mi?Acun güçlü adam o iğrenç tweet'i atan Itır'ı da aklar!

Acun güçlü adam o iğrenç tweet'i atan Itır'ı da aklar!Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Guido Senia konuştu!

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Guido Senia konuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: