SEZEN AKSU YÜZÜNDEN ÇOBANLIK YAPTIM

Bayhan katıldığı'Orada Neler Oluyor'da 'Sezen Aksu ile çalışacaktınız, ne oldu da işler ters gitti?' sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Magazin

SEZEN AKSU YÜZÜNDEN ÇOBANLIK YAPTIM Bayhan 'Sezen Aksu benim için rüyaydı, ama bitti. Bir takım dedikodular da çıkardılar bizim için. Ama yalandı. Ben kendisine aşık değilim, kırgın da değilim. Beni stüdyosuna çağırdı. 'Annem Gelsin' adlı bir şarkı okudu. Bana verecekti, albümü yapacaktı. Son anda vazgeçti. Bir hata yapmamıştım. Ben niye son anda reddetti hala anlamış değilim. Sonra bunalıma girdim. Sırt çantamı alıp otogara gittiğimde nereye gideceğimi bilmiyordum. Bindiğim Adıyaman otobüsüymüş. Kente indikten sonra kendimi dağlara, taşlara vurdum. Büyük bunalımdaydım. Karşıma bir çoban çıktı. Beni tanımadığı için saatlerce sohbet ettim. Öyle güzel bir felsefesi vardı ki çok etkilendim. Onunla çobanlık yaptım. Sonra beni İstanbul'dan buldular. Gelip çobanın yanından aldılar.'dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: