Aksu'ya hayranlarından çağrı!

İki yıl önce sahne hayatını noktalayan Sezen Aksu’ya hayranlarından sahnelere dönmesi için çağrı geldi.

Magazin

Aksu'ya hayranlarından çağrı! Sezen Aksu son olarak iki yıl önce Sezenli Yıllar adını taşıyan sahne şovuyla hayranlarının karşısına çıkmıştı. Ağlayarak bitirdiği son konserinin ardından Aksu, bir daha sahne almadı.

Sezen Aksu’yu sahnede izlemek isteyen hayranları, sahibi olduğu SN Müzik’e iletilmek üzere Change.org sitesinde kampanya başlattı.

Hayranları Sezen Aksu’ya böyle seslendi:
“Biliyoruz, yorgunsunuz. Dinlenmek istiyorsunuz. Hepimizin böyle hissettiği zamanlar olur. Her şeyi bırakıp gitmek isteriz. Ama bilin ki biz sizi çok özledik ve
eksikliğinizi her gün daha da derinden yaşıyoruz. Sizin konserleriniz dert paylaşma, hal hatır sorma, birbirimize sarılma, iç dökme, arınma buluşmaları gibi oluyordu. Biz tekrar şarkılarınızla dertleşmek, ağlamak, mutlu olmak istiyoruz. Yine kalp kalbe, göz göze olalım. Yine zor zamanlarda şarkılara sığınalım. Şarkılarınızda ‘Geri Dön’ diye seslendiğiniz gibi biz de size sesleniyoruz: ‘Bu sefer sen geri dön Sezen.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: