Sezen Aksu'ya sürpriz parti

Türk Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu önceki akşam 63’üncü yaşını kutladı. Sezen Aksu’ya arkadaşları Küçüksu’daki çiftlik evinde sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Magazin

Sezen Aksu'ya sürpriz parti Sezen Aksu, Küçüksu'da bulunan çiftlik evinde arkadaşları tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü partisiyle 63’üncü yaşını kutladı. Sürpriz kutlamada başarılı sanatçıyı dostları ve yakınları yalnız bırakmadı.

Sürpriz düzenlenen doğum günü partisine Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer, kardeşi Nihat Yıldırım, eski eşi Ahmet Utlu, Emel Müftüoğlu ve Müftüoğlu’nun kızı Çağrı katıldı. Sezen Aksu'nun akrabalarının ve çalışma arkadaşlarının da yer aldığı kutlamaya Mithat Can'la yakın arkadaş olan Özcan Deniz de gelerek sürpriz yaptı.

Kutlamaya katılan arkadaşları Sezen Aksu'ya özel bir şarkı armağan etti. Şarkının nakaratı ise; “Sezen aşıkların sözcüsü, Sezen kelimelerin büyücüsü...” şekilde..

Aksu, arkadaşlarının “Haydi Sezen bir şarkı söyle” diyerek yaptığı isteğe, "Bilmiyor musunuz? Ben sahneleri bıraktım" diye esprili bir yanıt verdi. Yemek masasında herkes Sezen Aksu hakkındaki düşüncelerini aktardı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: