'SEZEN AKSU'YU DUDAĞINDAN ÖPTÜM'

Minik Serçe'ye yıllardır aşık olan ve bu itirafı yapan ünlü isim kim?

Magazin

'SEZEN AKSU'YU DUDAĞINDAN ÖPTÜM'  'Yonca Ebüzziya'nın Çizgisi' isimli programın konuğu olan Murat Evgin, ünlü sanatçı Sezen Aksu'ya küçüklüğündün itibaren platonik bir aşk beslediğini söyledi.

Evgin, '3 yaşında Sezen Aksu'nun dudağından öptüm. Platonik aşkımız devam ediyor' dedi.

19 yaşındayken Sezen Aksu için bir de şarkı yazdığını ifade eden Murat Evgin, '3 yaşında böyle talihli bir olay yaşamışım ama ben onu çok ciddiye almışım. Yıllarca devam etmiş onun sarsıntıları. Ne zaman onu görsem ellerim terler, kalbim hızla atar. Sezen Aksu'ya inanılmaz bir platonik aşkım vardı. O da bilirdi bunu' diye konuştu.

Ailesinin de hep Sezen Aksu'ya takıldığını belirten Murat Evgin, 'Yaa çocuğu 3 yaşında öptün hala kendine gelemedi' dediklerini belirtti.

Sezen Aksu'ya yazdığı şarkının adının 'Seni Uzaktan Sevmeme İzin Ver' olduğunu ifade eden Evgin, 'Böyle esprili bir şey var. Bayağı havaya girmişim yani, öyle şarkılar falan... ' şeklinde konuştu. (Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: