Sezonun en iddialı parçası: Kabarık kollar!

2019 İlkbahar/Yaz döneminde büyük kıyafetlerin trend olacağını söylemiştik, bununla birlikte kabarık kollu giysiler de ön planda olacak. Tüm ünlü markaların bu trendi yeniden gündeme getirdiğini, defilelerden şahit oluyoruz. İşte 80'lerin ortak noktası olan kabarık kolları sizin için değerlendirdik.

Kadın

Sezonun en iddialı parçası: Kabarık kollar! 2019 İlkbahar/Yaz döneminde bizi çok farklı kıyafetler karşılıyor. Genellikle büyük kıyafetlerin trend olacağı bu dönemde kabarık kollu giysiler ön plana çıkacak.

Bahar ayının güneşli günlerinde, sokaklarda rastlayacağımız ve en iddialı parçalardan biri olmaya hazırlanan kabarık kollar, 2019 İlkbahar/Yaz döneminin stil kodlarını oluşturuyor. Özellikle New York Moda ve yeni biten Londra Moda Haftası boyunca hem bluzlarına hem de elbiselerine bu kolları takan tasarımcılar, feminen görünümün altını çiziyor.

Karpuz kol olarak da nitelendirebileceğimiz kabarık kollar, stilinize nostaljik bir hava katmaya hazırlanıyor. Hem günlük kombinlere, hem de ofis ve gece kombinlerine rahatlıkla uyum sağlayabilir. Kabarık ve hacimli kol detaylarını tetikleyen fırfır ve volanlı kollar da bu sezonda da yerini koruyor. Aslında herkesin stiline eklediği bu trend şimdiden herkesin dolabında yer almaya başladı bile!

Bu trendi tam olarak uygulamak istiyorsanız, 80’lerden ilham almanız gerek! Bu trendi dikkat çekici tonlarda kullanarak görünümünüzü daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Crop top trendini bu tarz kollara uyarlayarak kusursuz bir bahar kombini hazırlayabilirsiniz.

(Kaynak: Milliyet/Pembe Nar)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: