Sezonun son “Life is a Party” konseptli partisi Billionaire Club Bodrum’da!

Eğlence sektörünün parti guruları Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü ile yaz sezonu boyunca her Perşembe gecesi Billionaire Club Bodrum’da gerçekleştirilen “Life is a Party” temalı partilerinin sonuncusunda cemiyet hayatının ünlü isimleri son kez bir araya geldi.

Diğer Haberler

Sezonun son “Life is a Party” konseptli partisi Billionaire Club Bodrum’da! Palmali Grup Eğlence Müdürü Önder Bekensir yönetiminde bu yaz pek çok özel partiye imza atan Billionaire Club Bodrum, yaz sezonu boyunca eğlence sektörünün parti guruları Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü ev sahipliğinde her Perşembe gecesi düzenlediği renkli partilerle eğlence severleri bir araya getirdi.

Geçtiğimiz yaz yoğun ilgi gören Billionaire Partileri ardından bu yaz da Bodrum’da dansın, müziğin ve eğlencenin nabzını tutan Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü, bütün yaz boyunca devam eden “Life is a Party” konseptli parti serisi ile yaz gecelerine renk kattı. Bu yaz son kez düzenlenen Perşembe partisi ile Billioniare Club Bodrum’da bir araya gelen eğlence tutkunları sabahın ilk ışıklarına kadar dans etti.

Türkiye’nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası olan Palmarina Bodrum içerisinde yer alan, dünyaca ünlü starları ağırlayan ve Bodrum gece hayatına farklı bir boyut getiren Billionaire Club Bodrum yurtdışından getirdiği dans performansları, özgün sunumları ve dekorasyonu ile eğlencenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.
Bunlarda ilginizi çekebilir: