Shakira: Birlikte gülmek şart

Ünlü şarkıcı Shakira, tutkulu ilişkinin sırrını verdi: “Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer”

Dünya Magazin

Shakira: Birlikte gülmek şart Ünlü şarkıcı Shakira, tutkulu ilişkinin sırrını verdi: “Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer”

Shakira, Women’s Health derigisinin nisan sayısına kapak oldu. Futbolcu Gerard Pique’yle birlikte olan şarkıcı, mutlu ilişkinin sırlarını anlattı: “Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer...”

37 yaşındaki şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama öncelikle her ikinizin de ilişkiyi sürdürmeye, canlı tutmaya kararlı olması, bunu gerçekten istemesi lazım.”
Geçen sene bir erkek çocuk dünyaya getiren Shakira, şu an hayatta bulunduğu yerden memnun olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcı, “Gerard da benimle aynı şeyi istiyor gibi görünüyor ve bu çok önemli bir şey” dedi.

Shakira, sürekli şık yerlere gitme taraftarı değil. Aksine yakışıklı sevgilisiyle evinin kanepesinde oturmayı daha çok seviyor: “Sit-com’ları çok seviyorum. Çünkü hayat çok gergin. Bu şekilde rahatlıyorum.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: